Krystyna Brzostek

Zachwycona pedagogiką Korczaka pracowałam z dziećmi i młodzieżą, ucząc się od nich wrażliwości i umiejętności cieszenia nawet najmniejszymi rzeczami. Od 11 lat współpracuję z Fundacją. Uwielbiam kontakt z ludźmi, nowe wyzwania, oryginalne rozwiązania, a także podróże i zwierzęta. Otwartość na drugiego człowieka dostarcza mi możliwości do ciągłego rozwoju i znajdowania sposobów na pomaganie innym.

Ewa Krawiecka

Prof. dr hab. Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moja pasja to łączenie humanistyki, teologii z zarządzaniem marką. Przecież każda osoba to najwartościowsza marka na świecie.

Dorota Pasztaleniec

Jestem emerytowaną nauczycielką muzyki. Lubię czytać biografie ciekawych ludzi. Odpoczywam, obserwując przyrodę. Uwielbiam kwiaty w ogrodach, w wazonach i na obrazach. Dobrze czuję się wśród ludzi mądrych, prawych, życzliwych, skromnych, z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Dlatego jestem w Fundacji.

Barbara Porowska

Nauczycielka i doradca metodyczny w zakresie języka polskiego. Z Fundacją AMF, z wdzięcznością, współpracuje od roku 1998, czyli od momentu jej powstania.

Emilia Romanik

Jestem wokalistką, muzykiem, magistrem sztuki, dyplomowanym logopedą, terapeutą miofunkcjonalnym, trenerką emisji głosu, a także pedagogiem. Z Fundacją współpracuję od 2013 roku, a każdy rok przynosi mi dużą radość i nowe wyzwania. Praca w Fundacji daje mi ogrom satysfakcji. Uwielbiam pomysły, które mogą tutaj w pełni rozkwitać, a marzenia mogą stać się rzeczywistością.

Zofia Sokolik

Na wieki wieków nauczyciel. Dzięki Fundacji (nawet na emeryturze) realizuję swoje pasje. Mogę opiekować się, wychowywać i uczyć. Moje zainteresowania pozostają niezmienne – to książki, film, teatr. Uzupełnia je pasja odkrywania świata i sztuki podczas podróży i wyjazdów na festiwale filmowe. Z nimi związane są spotkania z ludźmi, którzy jak ja „patrzą w gwiazdy, ale […]

Julitta Wiechno

Technik, kochający młodzież. W Fundacji odpowiadam za kontakty „pocztowe” z młodzieżą. Jestem zapaloną podróżniczką, a właściwie „zwiedzaczką” Polski i Świata, i to zarówno fizycznie, jak i poprzez książki i filmy.